Програма ZAV 2022, Німеччина

Програма ZAV 2022, Німеччина

Рубрика: Новини, 24 Вересня, 2021

Івано-Франківське відділення Державного підприємства «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційному розвитку України», ДП «Укртехінформ» інформує про початок реєстрації на студентську програму літніх стажувань та практик « ZAV 2022».

Державна програма, яка дає можливість студентам очної форми навчання впродовж літніх і зимових канікул жити і працювати в Німеччині. Програма працює за підтримки Німецької біржі праці.

Програма ZAV GERMANY є аналогом світової програми Work and travel USA, але значно доступнішою по ціні і не потребує офомлення спеціальної візи.  Достатньо мати біометричний закордонний паспорт і коридор  перебування в країнах Шенгенської угоди -90 днів.
Студенти, які володіють німецькою мовою на мінімальному рівні (А1) або володіють англійською мовою, можуть поїхати на роботу зі збирання та сортування різних фруктів та овочів і нефахову сферу обслуговування — програма ZAV1 (яка також включає вакансії в ресторані, кафе, готелі).

З кожним учасником укладається офіційний контракт, який дає дозвіл легально працювати в Німеччині протягом 90 днів.

Для студентів зі знанням німецької мови (середній рівень і вище) надається широкий вибір вакансій, який дасть їм можливість отримати мовну практику і поліпшити свої знання німецької мови та професійних навичок — программа ZAV1 + ZAV2.

Для студентів зі знанням тільки  англійської мови надається можливість обрати вакансію серед сезонних пропозицій.

ЩО отримує студент, якщо він вирішив їхати на роботу до Німеччини?

1.Можливість поїхати за кордон і побувати в одній з найбільш процвітаючих країн Європи, в Німеччині. Програма розрахована до 90 днів.
2.Можливість добре заробити. (орієнтовна заробітна плата 2000 євро/міс. Проживання та харчування як правило забезпечує працедавець.
3.Познайомиться з культурою, цінностями та традиціями Німеччини.
4.Поліпшити свої знання німецької мови.
5.Познайомитися з новими та цікавими людьми.
6.По закінченню роботи поїхати подорожувати Європою, відвідати країни, в яких завжди мріяв побувати.
7.Отримати безцінний досвід, який неодмінно поміняє погляди на життя і дасть можливість поставити перед собою нові цілі!

Обов’язкові умови подачі документів для програми ZAV в Україні!

1.Ви повинні бути студентом денної форми ВНЗ  в Україні (Підходить: інститут, університет, технікум, коледж, консерваторія або академія). Наявність студентського квитка обов’язкова.

Студенти заочного відділення не можуть брати участь в  цій програмі!
2.Вік від 18 до 35 років на момент початку практики в Німеччині. Якщо Вам поки не виповнилося 18 років, але до 01.07.2022 року Ви досягнете цього віку і зможете вчасно оформити закордонний паспорт, Ви можете брати участь в даній програмі.
3.Ви будете продовжувати навчання після 1 вересня 2022.

  1. Терміни подачі документів до 31 грудня 2021 року.
  2. Наявність біометричного закордонного паспорту.
  3. Оформлення медичного страхування на момент виїзду.

Завантажити анкету студента – лінк!

Заповнену анкету надішліть за адресою: ifuacntei@gmail.com

 

 

Якщо Вам сподобався цей запис, поділіться з іншими.
Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Twitter