Супровід інвестиційних проектів

Супровід інвестиційних проектів

Рубрика: Заходи, 27 Липня, 2016

Послуга доступна по всій Україні.

Інвестиційний консалтинг є свого роду продовженням фінансового консалтингу. Юристи, які працюють в «РегСервіс» готові запропонувати вам свою допомогу в пошуку відповідного фінансування ззовні. При цьому, ми ретельно і серйозно підходимо до всіх питань, пов'язаних з інвестуванням.

Чому ми?

 1. Юристи «РегСервіс» готові запропонувати швидкий і якісний результат навіть в стислі терміни. Ми розуміємо, наскільки важливим для вас може бути час, тому намагаємося завжди працювати на максимально можливому рівні.
 2. Багаторічний досвід допомагає нам професійно вирішити будь-які питання, щоб наші клієнти завжди отримували тільки найкраще.
 3. Практично всі клієнти, які хоча б раз скористалися послугами «РегСервіса» залишилися настільки задоволеними, що рекомендують нашу компанію своїм знайомим і друзям.
 4. Ми готові запропонувати свої послуги по дійсно розумній ціні. Ви точно не знайдете подібної вартості за роботу настільки високого рівня. Крім того, наші юристи завжди намагаються спрогнозувати можливі витрати на самому початку роботи з клієнтом.
 5.  «РегСервіс» спеціалізується на інвестиційному консалтингу.

Наші переваги у супроводі інвестиційних проектів

 1. Юристи компанії «РегСервіс» пропонують вам комплексний підхід до даної послуги. Кожен наш клієнт отримає не лише професійні консультації, які його цікавлять, а й повноцінний супровід. Ми готові представляти ваші інтереси в переговорах з контрагентами та працівниками державних органів, а також підготувати весь пакет необхідних документів і реалізувати всі поставлені завдання.
 2. Ми пропонуємо тільки грамотну допомогу. У нас працюють високопрофесійні і кваліфіковані фахівці, які допоможуть вам з інвестиціями відповідно до законодавства України. Саме тому всі наші клієнти відчувають себе в повній юридичній безпеки. Ви не повинні будете перевіряти документи, адже ми все зробимо на найвищому рівні.
 3.  «РегСервіс» завжди працює оперативно. Якщо перед нашими співробітниками стоїть якась задача, то вона буде виконана в найкоротші терміни. Цей момент є дуже важливим, якщо ви збираєтеся проводити проекти, які пов'язані з купівлею або продажем нерухомості.

Для яких завдань послуга?

Інвестиційні проекти та їх грамотний супровід є саме тією послугою, яка вимагає до себе підвищеної уваги. Справа в тому, що на сьогоднішній день ця проблема вважається досить актуальною. Завдяки залученню професійних і кваліфікованих юристів можна значно знизити можливі ризики, створюючи приємні умови для того, щоб кожен проект був реалізований на високому рівні. Звертаючись за допомогою в компанію «РегСервіс», ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте якісний супровід та аналіз інвестиційних проектів на кожному етапі. Навіщо потрібно проведення інвестиційних проектів? Завдяки ним підприємець може знайти відповідних інвесторів, які готові вкладати свої фінанси в розвиток компанії. Це є особливо важливим в тому випадку, коли ви починаєте новий бізнес і бажаєте швидше «поставити» його на ноги.

Переваги та особливості послуги

Супровід проектів інвестицій являє собою оцінку тих ризиків, які можуть мати місце в процесі проведення проекту. При цьому також ведеться оцінювання привабливості підприємства для потенційних інвесторів, аналіз наслідків в плані оподаткування, проведення експертизи правових документів на різну нерухомість, розробка договорів, які необхідні для реалізації інвестиції. У чому перевага даної послуги? Ви отримуєте повноцінний юридичний супровід та кваліфіковані консультації, які допоможуть швидше знайти відповідного інвестора.

Законодавство

 1. Закон України «Про інвестиційну діяльність».
 2. Закон України «Про режим іноземного інвестування».
 3. Закон України «Про інститути спільного інвестування».

Що включено у послугу?

 1. Допомога в придбанні нерухомості будь-якого виду (земельних ділянок, бізнес-центрів, незакінченого будівництва, СТО). Юристи ретельно перевірять, чи не накладено на обраний вами об'єкт будь-яких обтяжень, а також чи не приховує власник нерухомості інформації, яка є важливою для інвестора.
 2. Допомога в покупці вже готового підприємства. Сьогодні без кваліфікованої юридичної допомоги практично нереально провести операцію такого роду, так як вам буде потрібно зробити запуск активів, зберегти їх в цілісності і зуміти організувати колектив.
 3. Допомога в придбанні частини готової компанії. Ми проведемо повноцінний інвестиційний консалтинг, який допоможе вам зрозуміти, як краще вчинити правочин, до яких ризикам потрібно підготуватися і як їх пережити.
 4. Ми допоможемо у купівлі франшизи. Завжди потрібно переконатися в тому, що ідея для інвестиційного проекту є дійсно хорошою. Наші юристи відмінно впораються з цим питанням.

Також супровід проекту нашими фахівцями включає в себе:

 1. Підготуємо інвестиційний меморандум і всі необхідні матеріали для презентації, які будуть потрібні для потенційних інвесторів. Все це проводиться на основі оцінок проекту.
 2. Сформуємо критерії, за якими будуть відібрані інвестори.
 3. Здійснимо всі заходи, які потрібні для просування інвестиційного проекту.
 4. Візьмемо участь і представимо вас на переговорах і презентації проекту.

Якщо ви збираєтеся шукати проект «з нуля», тоді ми спочатку допоможемо вам з вибором того регіону нашої країни, який є найбільш підходящим у вашому конкретному випадку. Інвестиційний консультант проведе аналіз місцевого законодавства і підготує всі документи.

Необхідні документи

 1. Угода (протокол) про наміри (підготовляють юристи «РегСервіса»). У ньому фіксуються всі домовленості, які були затверджені між сторонами. Це дозволяє створити особливий статус для співпраці.
 2. Гарантійну угоду (підготовляється фахівцями). Вона дозволить накласти на контрагента зобов'язання. Повинна бути скріплена підписами.
 3. Протокол, який вказує терміни надання документів (підготовляється юристом). Цей документ дозволяє не тільки накласти на контрагента певні зобов'язання, а й дисциплінує його і заганяє в тимчасові рамки, відмовитися від яких неможливо.

Що потрібно пам'ятати?

Тільки завдяки грамотному супроводу інвестиційних проектів можна отримати дійсно правильно реалізовані починання для майбутнього бізнесу і гарантії на те, що ваші кошти підуть в законному напрямку. На території України створювати новий бізнес або купувати активи є досить складним процесом, який, до того ж, несе в собі певні ризики. Працюючи самостійно, ви можете потрапити на недобросовісних контрагентів. З нашим агентством ви отримаєте кваліфікований супровід проектів інвестування будь-якої складності.

Додаткові послуги

 1. Допомога у розробці всієї супутньої документації. Як правило, перед запуском будь-якого інвестиційного проекту необхідно безліч різних договорів і угод.
 2. Ми візьмемо участь у переговорах від вашого імені.
 3. Проведемо вивчення активів, щоб ви були впевнені: після придбання бізнесу, весь контроль над ним буде в ваших руках.
 4. Проаналізуємо всі документи.
Якщо Вам сподобався цей запис, поділіться з іншими.
Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Twitter